Szybki kontakt

Title Image

Latino Dance Studio

Latino Dance Studio - najlepsze studio, wspaniała atmosera, niesamowici insruktorzy... To tylko niektóre nasze atuty:)

Nasza szkoła powstała
z wielkiej miłości i pasji do tańca

Z myślą o wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą aktywnie spędzić czas, zdobywać nowe umiejętności i je doskonalić. Szkoła oferuje szeroką gamę zajęć tanecznych dla różnych grup wiekowych: począwszy od dzieci cztero-, pięcioletnich, poprzez młodzież, dorosłych oraz seniorów. Zajęcia są prowadzone na rożnych poziomach zaawansowania. Szeroka i różnorodna gama zajęć tanecznych i ruchowych z pewnością pozwoli wybrać coś dla siebie

Poznaj naszych wspaniałych
Instruktorów dla których sport jest życiową pasją

Dzięki zaangażowaniu i bogatemu doświadczeniu naszych instruktorów, dla
których taniec jest życiową pasją na zajęciach panuje
niezwykle przyjazna i ciepła atmosfera. Ich profesjonalizm i doskonałe przygotowanie gwarantuje wysoką jakość prowadzonych lekcji oraz troskę o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. To osoby pełne entuzjazmu, które nie tylko potrafią przekazać wiedzę, ale również zarazić swoją pasją. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone tak by nie była to tylko nauka kroków, ale także świetna zabawa!

Z nami zarazicie się
miłością do tańca, spełnicie swoje marzenia

Dzięki Latino Dance Studio zadbacie o własne zdrowie i sylwetkę, zrelaksujecie ciało i umysł.
Jeżeli kochasz taniec i chciałbyś realizować swoje marzenia lub chcesz spróbować czegoś nowego, nie trać czasu. Dołącz do nas! Zapraszamy!

Świetne miejsce, instruktorzy z prawdziwą pasją, którą jeszcze potrafią przelać na uczestników : ) Dużo radochy i satysfakcji. Chodzimy na taniec towarzyski, który prowadzi Marcin Górny i jest profesjonalnie: kroki tłumaczone od podstaw, układy stopniowo rozbudowywane, ale bez problemu można nadążyć. Samba, rumba, jive, czacza walc i inne. Jest moc! : )

Ola Nowicka

Super atmosfera, świetni instruktorzy, fajna oferta! Latino Dance Studio to doskonałe miejsce na rozluźnienie się w miłym towarzystwie po ciężkim dniu. Daria i Marcin zawsze dbają o nasz komfort i dostosowują zajęcia do potrzeb kursantów : )

Agnieszka Wajrak

Jak najbardziej polecam.przemiła atmosfera! Przemiła instruktorka. Bardzo przyjemnie będziemy wspominać te lekcje razem z Mężem. Masz pierwszy taniec przebiegł pomyślnie tylko i wyłącznie pod okiem profesjonalnej tancerki ; ). Dziękujemy i do zobaczenia ; )

Magdalena Trubalska