Szybki kontakt

Title Image

Instruktorzy

Poznaj naszych wspaniałych Instruktorów. Każdy z nich to wulkan energii. Potrafią łączyć pasję z pracą, a przy tym dają swoim kursantom mnóstwo radości
Instruktorka tańca sportowego, Instruktorka salsation, Zumba Instruktor

Daria Górna

Jestem wesołą, energiczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą . Zaczynałam w wieku ok. 10 lat od tańczenia w zespole dziecięco – młodzieżowym przy Janowskim Ośrodku Kultury mieszankę stylów disco dance i hip-hopu . Moja przygoda z tańcem towarzyskim zaczęła się w 2006 r. Od lutego 2008 wraz z partnerem Pawłem Żytko startowałam w turniejach Tańca Towarzyskiego. Obecnie posiadam klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich. Od 2009 roku tańczę w I Reprezentacji FTT PL „GAMZA”, gdzie również przez wiele lat prowadziłam zajęcia taneczne. Od wielu lat przygotowuję pary do pierwszego tańca weselnego, mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Kilka razy brałam udział w imprezie organizowanej przez Dziennik Wschodni „Taniec z VIP-ami”.

Instruktor Salsation i Insruktor Tańca sportowego

Marcin Górny

Od dzieciństwa jestem związany z tańcem, a dokładniej od 1 klasy szkoły podstawowej, kiedy to zacząłem trenować tańce narodowe w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej oraz taniec towarzyski pod okiem tancerzy FTT TAKT CHEŁM. Przez 14 lat dominowały jednak tańce narodowe, dzięki którym zdobyłem ogromne doświadczenie sceniczne i technikę potrzebną w wielu rodzajach tańca. Na studiach za sprawą instruktorki Darii Skakowskiej, trafiłem do GAMZY i na nowo zafascynowałem się tańcem towarzyskim. Wygrywając 2 kolejne Wewnętrzne Turnieje Tańca Towarzyskiego Formacji Tanecznej „GAMZA” w swojej kategorii, trafiłem do I reprezentacji , w której tańczę do dzisiaj.
Pasja i pragnienie poszerzania swojej wiedzy i umiejętności tanecznych nie ograniczają się jedynie do tańca towarzyskiego i tańców narodowych. Od 3 lat trenuję również salsę uczęszczając na zajęcia, oraz wyjeżdżając na kongresy salsy w całej Polsce.
Taniec jest dla mnie czymś więcej niż pasją, to styl życia, to sposób na wyrażenie siebie i własnych emocji. Taniec pokonuje wszelkie bariery, które ograniczają nas każdego dnia. Każdy trening pozwala mi zapomnieć o problemach dnia codziennego i na chwilę dać ponieść się muzyce. Jednak najważniejszym aspektem tańca, wciąż pozostaje dla mnie świetna zabawa i dlatego chciałbym, aby inni z tańca czerpali równie wielką satysfakcję i przyjemność, o czym można przekonać się na moich zajęciach.
W 2013 roku miałem przyjemność wziąć udział w imprezie organizowanej przez Dziennik Wschodni „Taniec z VIP-ami”, w której jury przyznało mi i mojej partnerce I miejsce.

Instruktorka Pole Dance

Kateryna Laidler

Cześć , nazywam się Kasia i jestem uzależniona od Pole Dance
Zawsze ciężko mi było znaleźć zajęcia, które na dłuższy czas przyciągnęłyby moją uwagę, dopóki nie wybrałam się na swoje pierwsze zajęcia pole dance. Od tamtej pory trenuję już 4 lata i każdego dnia odkrywam w tym sporcie coś nowego i fascynującego.
Dlaczego właśnie pole dance ? Odpowiedź jest prosta – zajęcia pole dance to kompleksowy trening, gdzie na każdych zajęciach wyrabiamy wytrzymałość, rozwijamy siłę naszych mięśni, elastyczność, kobiecość, zyskujemy pewność siebie, a wszystko to wprawia nas w dobry humor
Uwielbiam pracę z ludźmi. Praca jako instruktor daje mi taką możliwość i przynosi wiele satysfakcji, ponieważ nie tylko poznaję mnóstwo wspaniałych osób, ale także, mogę zarażać ich swoją pasją. Mogę pokazać innym jak zwiększać siłę mięśni, rozwijać wytrzymałość i całe ciało, a przy tym widzę postępy i przemianę każdej osoby na zajęciach, co sprawia mi ogromną radość.
Dla mnie pole dance jest sposobem na życie, moją wielką pasją. Mam nadzieję, że gdy tylko spróbujesz, to zatracisz się w tym sporcie tak jak ja.
ZAPRASZAM na zajęcia w Latino Dance Studio !

Instruktorka Pole Dance

Kalina Baczewska

Pole dance trenuję od dwóch lat. Od pierwszych zajęć jestem związana z Latino Dance Studio. Szybko okazało się, że jeden trening w tygodniu to dla mnie za mało. Kolejny dzień treningu również nie pozwalał mi wykorzystać całej swojej energii i chęci do poszerzania swoich umiejętności. Zdecydowałam się na zakup rury, dzięki czemu codziennie mogę uczyć się nowych figur bez ograniczeń czasowych. W tym roku uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Karolinę Sobieraj, które utwierdziły mnie, że pole dance już zawsze będzie moją pasją. Obecnie swoje umiejętności poszerzam na zajęciach pole dance w Latino Dance Studio, na warsztatach oraz w zaciszu domowym. Odkąd trenuję pole dance, sport musi towarzyszyć mi każdego dnia. Rok temu po ukończonym kursie uzyskałam legitymację instruktora fitness. Uzyskaną tam wiedzę wykorzystuję w swoich treningach pole dance lub na siłowni. Wszystko rozpoczęło się na pierwszych zajęciach pole dance, teraz uczę już innych jako instruktor w Latino Dance Studio, ale na tym na pewno nie zamierzam poprzestać.

Instruktorka Pole Dance

Arleta Pawlicka

Zacząć… No właśnie jak zacząć, po prostu nazywam się Arleta. Nie chcę pisać o tym że jestem sumienna, zwracam uwagę na technikę na to i na to… Chcę napisać czym jest dla mnie sport i to co robię. Tańczę na rurce około 2 lata i od początku wiedziałam że pole dance nie jest dla mnie tylko zwykłą aktywnością fizyczną ale czymś więcej i zostanie ze mną na długo. Jest połączeniem
gimnastyki z czystą siłą i dynamiką. Każdy ma swoje mocne i słabe strony, ja również je mam. Walczę na każdym treningu z samą sobą, z własnymi słabościami, myślami i lękami. Każdy siniak przypomina mi o tym ile pracy trzeba włożyć w każdy jeden drobny ruch, który szlifuje się godzinami nie zważając na pot, czasami łzy i zwątpienia.
Czego możecie oczekiwać ode mnie? Pełnej motywacji, gotowości do działania, bezpieczeństwa i uśmiechu. Od siebie wymagam wiele od Was też będę tego oczekiwać ale gwarantuje, że nie będzie to stracony czas.
Ukończyłam projekt trenerski Pole Predators i inne szkolenia, które świadczą o moich umiejętnościach. Jednak to dopiero początek mojej drogi, kocham to co robię, chcę się z Wami tym dzielić i nie zamierzam przestać się rozwijać.

Instruktorka baletu

Sandra Czaplicka

Pochodzę z Gdańska, gdzie w wieku 7 lat rozpoczęłam naukę w ognisku baletowym, rok później zostałam przyjęta do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku, w której moja nauka trwała 9 lat, jednocześnie w tym okresie uczęszczałam do Szkoły Muzycznej w Gdańsku na kierunku Perkusja. Uzyskałam dyplom zawodowego tancerza z oceną bardzo dobrą, występując jako uczeń szkoły na deskach Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Od 2013 jestem związana z Lublinem, gdzie studiuję na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz pracuję w Teatrze Muzycznym, z poczatku jako tancerka baletowa, następnie jako koryfej baletu. Uczestniczę w warsztatach i projektach tanecznych organizowanych przez Centrum Kultury w Lublinie oraz Lubelski Teatr Tańca. Brałam udział w warsztatach organizowanych przez Fundację Sztukmistrzów z zakresu akrobatyki powietrznej. Od kilku lat łączę pracę w Teatrze z prowadzeniem zajęć w przedszkolach, szkołach tańca, a także zajęć indywidualnych jako nauczyciel i choreograf baletu, gimnastyki i stretchingu, zrówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Instruktorka baletu

Olga Gumeniuk

Moja przygoda z tańcem zaczęła się w wieku 6 lat. Od dziecka uczęszczałam na rożne zajęcia dodatkowe, ale taniec był najważniejszą częścią mojego życia. Dlatego też, już będąc studentką, stwierdziłam, że pomysł rozwijania się w tym kierunku jest nie tylko podtrzymywaniem tradycji, ale również spełnieniem marzenia. W roku 2010 uzyskałam dyplom choreografa oraz instruktora tańca klasycznego i ludowego na UMCS. W tym roku tez zaczęłam prace zawodową. Od tego czasu prowadzę zajęcia z baletu, tańca klasycznego oraz ludowego. Pracuję zarówno z dziećmi w wieku przedszkolnym/szkolnym jak i z młodzieżą. Współpracowałam z takimi przedszkolami jak : Entliczek-Pentliczek, Dzwoneczek, Kubuś Puchatek, Ziarenko… Prowadziłam zajęcia z przygotowania klasycznego w ZTL UMCS oraz ZTL Leszczyniacy.

Instruktorka Stretching

Anna Korpul

Więcej informacji o instruktorce Anna - już niebawem!