Szybki kontakt

Title Image

Instruktorzy

Poznaj naszych wspaniałych Instruktorów. Każdy z nich to wulkan energii. Potrafią łączyć pasję z pracą, a przy tym dają swoim kursantom mnóstwo radości
Instruktorka tańca sportowego, Instruktorka salsation, Zumba Instruktor

Daria Górna

Jestem wesołą, energiczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą . Zaczynałam w wieku ok. 10 lat od tańczenia w zespole dziecięco – młodzieżowym przy Janowskim Ośrodku Kultury mieszankę stylów disco dance i hip-hopu . Moja przygoda z tańcem towarzyskim zaczęła się w 2006 r. Od lutego 2008 wraz z partnerem Pawłem Żytko startowałam w turniejach Tańca Towarzyskiego. Obecnie posiadam klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich. Od 2009 roku tańczę w I Reprezentacji FTT PL „GAMZA”, gdzie również przez wiele lat prowadziłam zajęcia taneczne. Od wielu lat przygotowuję pary do pierwszego tańca weselnego, mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Kilka razy brałam udział w imprezie organizowanej przez Dziennik Wschodni „Taniec z VIP-ami”.

Instruktor Salsation i Insruktor Tańca sportowego

Marcin Górny

Od dzieciństwa jestem związany z tańcem, a dokładniej od 1 klasy szkoły podstawowej, kiedy to zacząłem trenować tańce narodowe w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej oraz taniec towarzyski pod okiem tancerzy FTT TAKT CHEŁM. Przez 14 lat dominowały jednak tańce narodowe, dzięki którym zdobyłem ogromne doświadczenie sceniczne i technikę potrzebną w wielu rodzajach tańca. Na studiach za sprawą instruktorki Darii Skakowskiej, trafiłem do GAMZY i na nowo zafascynowałem się tańcem towarzyskim. Wygrywając 2 kolejne Wewnętrzne Turnieje Tańca Towarzyskiego Formacji Tanecznej „GAMZA” w swojej kategorii, trafiłem do I reprezentacji , w której tańczę do dzisiaj.
Pasja i pragnienie poszerzania swojej wiedzy i umiejętności tanecznych nie ograniczają się jedynie do tańca towarzyskiego i tańców narodowych. Od 3 lat trenuję również salsę uczęszczając na zajęcia, oraz wyjeżdżając na kongresy salsy w całej Polsce.
Taniec jest dla mnie czymś więcej niż pasją, to styl życia, to sposób na wyrażenie siebie i własnych emocji. Taniec pokonuje wszelkie bariery, które ograniczają nas każdego dnia. Każdy trening pozwala mi zapomnieć o problemach dnia codziennego i na chwilę dać ponieść się muzyce. Jednak najważniejszym aspektem tańca, wciąż pozostaje dla mnie świetna zabawa i dlatego chciałbym, aby inni z tańca czerpali równie wielką satysfakcję i przyjemność, o czym można przekonać się na moich zajęciach.
W 2013 roku miałem przyjemność wziąć udział w imprezie organizowanej przez Dziennik Wschodni „Taniec z VIP-ami”, w której jury przyznało mi i mojej partnerce I miejsce.

Instruktorka Pole Dance

Dominika Bańka

Jestem pełną optymizmu i energii osobą, która zawsze wiedziała, że sport będzie nieodłącznym elementem mojego życia. W czasach szkolnych należałam do drużyn sportowych i brałam udział w licznych turniejach, ale to było dla mnie za mało. W liceum zaczęłam swoją przygodę z tańcem towarzyskim. Muszę przyznać, że to jedna z najlepszych rzeczy, jaka przydarzyła mi się w życiu! Przez wiele lat byłam tancerką I Reprezentacji Formacji Tańca Towarzyskiego GAMZA, biorąc udział w koncertach, pokazach, warsztatach oraz amatorskich turniejach. Niestety wszystko się kiedyś kończy i tak było również w tym przypadku… Należę jednak do osób, które nie usiedzą w miejscu, więc zaczęłam szukać czegoś nowego i… wtedy pojawił się pole dance! To był strzał w dziesiątkę! Możliwości rozwoju jaki daje ten sport, są naprawdę ogromne! Pole dance kształtuje sylwetkę, wzmacnia wszystkie mięśnie, rozwija mentalnie. To kompleksowe zajęcia treningu funkcjonalnego, akrobatyki i tańca w jednym! Dzięki Latino Dance Studio, gdzie uczę się pod okiem świetnych instruktorów, ukończyłam kurs instruktorski pole dance. Ja się wkręciłam w „taniec na rurze”, spróbuj i Ty!

Instruktorka Pole Dance

Kalina Baczewska

Pole dance trenuję od dwóch lat. Od pierwszych zajęć jestem związana z Latino Dance Studio. Szybko okazało się, że jeden trening w tygodniu to dla mnie za mało. Kolejny dzień treningu również nie pozwalał mi wykorzystać całej swojej energii i chęci do poszerzania swoich umiejętności. Zdecydowałam się na zakup rury, dzięki czemu codziennie mogę uczyć się nowych figur bez ograniczeń czasowych. W tym roku uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Karolinę Sobieraj, które utwierdziły mnie, że pole dance już zawsze będzie moją pasją. Obecnie swoje umiejętności poszerzam na zajęciach pole dance w Latino Dance Studio, na warsztatach oraz w zaciszu domowym. Odkąd trenuję pole dance, sport musi towarzyszyć mi każdego dnia. Rok temu po ukończonym kursie uzyskałam legitymację instruktora fitness. Uzyskaną tam wiedzę wykorzystuję w swoich treningach pole dance lub na siłowni. Wszystko rozpoczęło się na pierwszych zajęciach pole dance, teraz uczę już innych jako instruktor w Latino Dance Studio, ale na tym na pewno nie zamierzam poprzestać.

Instruktorka Pole Dance

Arleta Pawlicka

Zacząć… No właśnie jak zacząć, po prostu nazywam się Arleta. Nie chcę pisać o tym że jestem sumienna, zwracam uwagę na technikę na to i na to… Chcę napisać czym jest dla mnie sport i to co robię. Tańczę na rurce około 2 lata i od początku wiedziałam że pole dance nie jest dla mnie tylko zwykłą aktywnością fizyczną ale czymś więcej i zostanie ze mną na długo. Jest połączeniem
gimnastyki z czystą siłą i dynamiką. Każdy ma swoje mocne i słabe strony, ja również je mam. Walczę na każdym treningu z samą sobą, z własnymi słabościami, myślami i lękami. Każdy siniak przypomina mi o tym ile pracy trzeba włożyć w każdy jeden drobny ruch, który szlifuje się godzinami nie zważając na pot, czasami łzy i zwątpienia.
Czego możecie oczekiwać ode mnie? Pełnej motywacji, gotowości do działania, bezpieczeństwa i uśmiechu. Od siebie wymagam wiele od Was też będę tego oczekiwać ale gwarantuje, że nie będzie to stracony czas.
Ukończyłam projekt trenerski Pole Predators i inne szkolenia, które świadczą o moich umiejętnościach. Jednak to dopiero początek mojej drogi, kocham to co robię, chcę się z Wami tym dzielić i nie zamierzam przestać się rozwijać.

Instruktorka baletu

Sandra Czaplicka

Pochodzę z Gdańska, gdzie w wieku 7 lat rozpoczęłam naukę w ognisku baletowym, rok później zostałam przyjęta do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku, w której moja nauka trwała 9 lat, jednocześnie w tym okresie uczęszczałam do Szkoły Muzycznej w Gdańsku na kierunku Perkusja. Uzyskałam dyplom zawodowego tancerza z oceną bardzo dobrą, występując jako uczeń szkoły na deskach Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Od 2013 jestem związana z Lublinem, gdzie studiuję na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz pracuję w Teatrze Muzycznym, z poczatku jako tancerka baletowa, następnie jako koryfej baletu. Uczestniczę w warsztatach i projektach tanecznych organizowanych przez Centrum Kultury w Lublinie oraz Lubelski Teatr Tańca. Brałam udział w warsztatach organizowanych przez Fundację Sztukmistrzów z zakresu akrobatyki powietrznej. Od kilku lat łączę pracę w Teatrze z prowadzeniem zajęć w przedszkolach, szkołach tańca, a także zajęć indywidualnych jako nauczyciel i choreograf baletu, gimnastyki i stretchingu, zrówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Instruktorka baletu

Olga Gumeniuk

Moja przygoda z tańcem zaczęła się w wieku 6 lat. Od dziecka uczęszczałam na rożne zajęcia dodatkowe, ale taniec był najważniejszą częścią mojego życia. Dlatego też, już będąc studentką, stwierdziłam, że pomysł rozwijania się w tym kierunku jest nie tylko podtrzymywaniem tradycji, ale również spełnieniem marzenia. W roku 2010 uzyskałam dyplom choreografa oraz instruktora tańca klasycznego i ludowego na UMCS. W tym roku tez zaczęłam prace zawodową. Od tego czasu prowadzę zajęcia z baletu, tańca klasycznego oraz ludowego. Pracuję zarówno z dziećmi w wieku przedszkolnym/szkolnym jak i z młodzieżą. Współpracowałam z takimi przedszkolami jak : Entliczek-Pentliczek, Dzwoneczek, Kubuś Puchatek, Ziarenko… Prowadziłam zajęcia z przygotowania klasycznego w ZTL UMCS oraz ZTL Leszczyniacy.

Instruktorka Stretching

Anna Korpul

Więcej informacji o instruktorce Anna - już niebawem!