Szybki kontakt

Salsation®

Niesamowita zabawa dla każdego

Salsation®

Salsation® jest jednym z najpopularniejszych programów taneczno-fitnessowych w Azji, który wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański.
Nazwa „Salsation®” powstała poprzez połączenie dwóch słów: „salsa” i „sensation”. Słowo „salsa” użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w znaczeniu sosu (z języka hiszpańskiego salsa=sos), czyli mieszanki wielu stylów, rytmów i kultur. Twórcą programu Salsation® jest pochodzący z Wenezueli profesjonalny tancerz i światowy prezenter dance & fitness Alejandro Angulo. Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności – dlatego w nazwie użyte zostało słowo „sensation”, oznaczające odczucia i wrażenia. Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec jest mile widziany. Uczestnicy biorący udział w zajęciach zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.

Świetnie wpływa na kondycję fizyczną

Łączy taniec i elementy treningu funkcjonalnego

Pomaga zgubić zbędne kilogramy

Modeluje sylwetkę i ujędrnia ciało

Uczy muzykalności

Poprawia koordynację

Daje duuużo radości

Wydobywa pozytywną energię

Cena

 • Salsation raz w tygodniu (ważny 4 tygodnie) – 80 zł
 • Salsation dwa razy w tygodniu (ważny 4 tygodnie) – 140 zł
 • Pojedyncze wejście(1h) – 25 zł

 

Instruktorzy

Marcin Górny

Instruktor Salsation® i Tańca Towarzyskiego

Od dzieciństwa jestem związany z tańcem, a dokładniej od 1 klasy szkoły podstawowej, kiedy to zacząłem trenować tańce narodowe w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej oraz taniec towarzyski pod okiem tancerzy FTT TAKT CHEŁM. Przez 14 lat dominowały jednak tańce narodowe, dzięki którym zdobyłem ogromne doświadczenie sceniczne i technikę potrzebną w wielu rodzajach tańca. Na studiach za sprawą instruktorki Darii Skakowskiej, trafiłem do GAMZY i na nowo zafascynowałem się tańcem towarzyskim.

Daria Górna

Instruktor Salsation®

Jestem wesołą, energiczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą . Zaczynałam w wieku ok. 10 lat od tańczenia w zespole dziecięco – młodzieżowym przy Janowskim Ośrodku Kultury mieszankę stylów disco dance i hip-hopu . Moja przygoda z tańcem towarzyskim zaczęła się w 2006 r. Od lutego 2008 wraz z partnerem Pawłem Żytko startowałam w turniejach Tańca Towarzyskiego. Obecnie posiadam klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich.

Event Hours(3)

 • Poniedziałek

  20.00 - 21.00

  Marcin Górny

 • Środa

  20.00 - 21.00

  Gr. Początkująca Agnieszka
  WOLNE MIEJSCA

 • Czwartek

  20.00 - 21.00

  Marcin

[/vc_column][/vc_row]