Szybki kontakt

Kurs pierwszego tańca

Pierwszy Taniec oczaruje gości, a ten szczególny dzień uczyni jedynym i niepowtarzalnym.

Kurs pierwszego tańca

Latino Dance Studio wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi pragnie zaprosić na naukę Pierwszego Tańca na kursie lub podczas lekcji indywidualnych.

Lekcje indywidualne

Pomagamy w wyborze utworu i tańca kierując się Państwa oczekiwaniami i predyspozycjami. Każdą parę traktujemy indywidualnie, by efekty przyszły szybciej i łatwiej. Program nauki, rodzaj tańca oraz częstotliwość i terminy spotkań dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań pary.

Większość par decyduje się na klasyczny i elegancki taniec, taki jak: walc wiedeński lub angielski inni wolą jednak nowoczesne klimaty rumby lub bachaty. Bez względu na wybór rytmu, nasi instruktorzy pomogą spełnić Państwa oczekiwania, a marzenia staną się rzeczywistością i zdradzą sekrety jak dobrze wyglądać na parkiecie podczas tańca! Zapraszamy na lekcję pierwszego tańca do Latino Dance Studio.

W ofercie mamy również Intensywny kurs tańca dla narzeczonych.

Nauka tańca dla narzeczonych zaplanowana jest specjalnie na potrzeby przyjęć weselnych, jednak zdobyte umiejętności wykorzystacie także na wielu innych imprezach towarzyskich czy rodzinnych. Oprócz najczęściej wybieranego przez pary walca angielskiego, w programie nauki są także walc wiedeński (walczyk), slow jive i inne tańce użytkowe.

W czasie kursu nie tylko możecie przyjemnie spędzić czas ucząc się nowych kroków. Oprócz efektywnie spędzanego czasu na parkiecie, poznacie ciekawych ludzi, dzięki którym będziecie jeszcze bardziej zmotywowani do nauki i kurs stanie się jeszcze milszym i wartościowym doświadczeniem.

Pomagamy w wyborze utworu

Doradzamy w wyborze tańca

Każdą parę traktujemy indywidualnie

Terminy spotkań dostosowujemy do potrzeb

Pomogamy spełnić Państwa oczekiwania

Z nami marzenia staną się rzeczywistością

Podpowiemy jak dobrze wyglądać na parkiecie

Umiejętności można wykorzystać na innych imprezach

Gwarantujemy przyjemnie spędzony czas

Cena

 Lekcje indywidualne 1 x 1h – 80 zł (para)

Kurs „pierwszy taniec” 4 x 1,5h – 100 zł (osoba)

Instruktorzy

Marcin Górny

Instruktor Salsation® i Tańca Towarzyskiego

Od dzieciństwa jestem związany z tańcem, a dokładniej od 1 klasy szkoły podstawowej, kiedy to zacząłem trenować tańce narodowe w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej oraz taniec towarzyski pod okiem tancerzy FTT TAKT CHEŁM. Przez 14 lat dominowały jednak tańce narodowe, dzięki którym zdobyłem ogromne doświadczenie sceniczne i technikę potrzebną w wielu rodzajach tańca. Na studiach za sprawą instruktorki Darii Skakowskiej, trafiłem do GAMZY i na nowo zafascynowałem się tańcem towarzyskim.Daria Górna

Instruktor Salsation®

Jestem wesołą, energiczną i pozytywnie nastawioną do życia osobą . Zaczynałam w wieku ok. 10 lat od tańczenia w zespole dziecięco – młodzieżowym przy Janowskim Ośrodku Kultury mieszankę stylów disco dance i hip-hopu . Moja przygoda z tańcem towarzyskim zaczęła się w 2006 r. Od lutego 2008 wraz z partnerem Pawłem Żytko startowałam w turniejach Tańca Towarzyskiego. Obecnie posiadam klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich.